Příšerky si čistí zuby

22. 4. 2024

Děti z třídy broučky měly možnost navštívit knihovnu, kde byl pro ně připraven náučný program - téma ,, I příšerky si čistí zuby". Paní knihovnice je zaujala vyprávěným příběhem o holčičce, která si velice nerada čistila zoubky .Dokonce i na nás vykoukl nejeden kazizub. Dětem se pohádka moc líbila a pozorně poslouchaly. Poté si s paní knihovnicí povídali, kdo jim pomáhá doma čistit zoubky. Děti přiřazovaly potraviny, které zoubkům neškodí a právě naopak, měly za úkol složit puzzle k dan. tématu. Za odměnu děti dostaly každý na památku na šňůrce krabičku ve tvaru zoubku. Moc se jim tam líbilo.

Příšerky si čistí zuby 1Příšerky si čistí zuby 1Příšerky si čistí zuby 1Příšerky si čistí zuby 1Příšerky si čistí zuby 1Příšerky si čistí zuby 1Příšerky si čistí zuby 1