Scuk.cz otevírá velkoobchod

3. 6. 2024
Skutečně zdravá škola

Nový velkoobchod Scuk.cz je určen mimo jiné i pro školní jídelny. Umožňuje objednávky z jednoho místa od více dodavatelů s jedním místem doručením. Již není nutné ve škole vytvářet odběrové místo.

Co velkoobchod Scuk.cz nově nabízí

• Školy a školky mohou platit na fakturu se splatností, k objednávce obdrží vždy jen jednu souhrnnou fakturu i když nakoupí třeba od 20 dodavatelů na 1 závoz
  • Aktuálně máme ve velkoobchodní nabídce 70+ producentů s více jak 3 500 produkty
  • Neplatíte za dopravu každému dodavateli zvlášť, doprava je zdarma při objednávce nad 5 000 Kč vč. DPH.
  • Nemusíte plnit limity pro minimální výši objednávek každého dodavatele zvlášť.
  • Nižší riziko odpisů: objednáte od jednoho dodavatele klidně i jeden kus.
  • Jedno doručení a jedna faktura pro objednávky od více dodavatelů.
  • Řešení reklamací na jednom místě napříč dodavateli.
  • Původ a kvalita potravin je pro nás stěžejní. Produkty musí splňovat náš kodex kvality.
  • Základ nabídky tvoří tuzemští producenti, kteří hospodaří udržitelným způsobem.

Objednávky rozváží velkoobchod Scuk.cz každý týden od úterý do pátku.. Konkrétní závozový den záleží na lokalitě. Na základě registrace vám závozové dny přidělí dle možností logistiky. Do většiny lokalit v ČR jezdíme alespoň 2x týdně.

Minimální výše velkoobchodní objednávky je 3 500 Kč vč. DPH. Minimální výše objednávky je platná pro celý košík, tzn. napříč dodavateli, které jsu ve velkoobchodní nabídce. V praxi tak můžete nakupovat od jednotlivých dodavatelů klidně i ve velice malém množství, v součtu ale objednávka musí být v hodnotě alespoň 3 500 Kč vč. DPH.

Při objednávce nad 5 000 Kč vč. DPH je doprava zdarma, při objednávce do 5 000 Kč vč. DPH je doprava 200 Kč vč. DPH.

Kompletní představení a registrace do velkoobchodu je dostupná na https://velkoobchod.scuk.cz