Zdravá svačinka ze zahrádky

To, že děti ze školní družiny mají vlastní zahrádku, na které pěstují různé plodiny, to není již nic neznámého. Nedávno sklízely krásné ředkvičky a po nich přišel na řadu salát, který bylo také potřeba náležitě ochutnat. A proč jej ochutnávat jen tak samotný, když z něj může být skvělá zdravá svačinka? Stačí plátek zdravého pečiva s tvarohem a na něj položit kousek salátu, a je hotovo. Dětem moc chutnalo, a o to víc, když svačily s vědomím, že si tu nejdůležitější část svačinky samy vypěstovaly.