Vyvýšené záhony

Dřevěné vyvýšené záhony máme již několik let. Letos si do nich po všech zmrzlých zase jednotlivé třídy zasadily různé rostlinky.

Třída Beruška si letos zasadila do svého záhonku jahůdky a pažitku, těšíme se na dobrou úrodu!

Děti z Kuřátka si po loňském úspěchu zasela semínka dýně, také jahůdky. Na přední záhon jsme si vyseli Luční louku.

Děti ze třídy Motýlek letos pečují o záhon zavedený v loňském roce. Sklízí měsíční jahody a výbornou pažitku, kterou si rády utrhnou jen tak, nebo přidají ke svačině. Nově si letos vysadily rajčátka a těší se, až je ochutnají.

Třída Kočička si letos do bylinkového záhonku zasadila meduňku, měsíční jahůdky a pažitku. Samé zdravé mlsání..

Záhonek třídy Pejsků zdobí opět Rozmarýnka, kterou si děti loni nasušily a pak se použila při vaření v naší školní kuchyni. Bazalku nám sežrali slimáci, a tak jsme si později ještě vyseli hrášek, těšíme se na zdravou úrodu.

Vyvýšené záhony 1Vyvýšené záhony 1Vyvýšené záhony 1Vyvýšené záhony 1Vyvýšené záhony 1