"Vlčí ranč"

Tentokrát jsme vyrazili s dětmi na rodinnou jezdeckou stáj „Vlčí ranč“, nacházející se v obci Janská. Velmi mile nás přivítali majitelé, kteří nás nejen provedli a ukázali vybavení, ale hlavně k radosti dětí předvedli nejen výcvik koní, ale i praktickou ukázku péče o srst a kopyta koníků, čehož se děti zdatně ujaly. Následovala také odměna v podobě projížďky. Ke konci návštěvy nás při svačince svou přítomností oblažovalo ochočené prasátko, loudící o nějaký ten pamlsek. Mají to tu velice krásné a děti byly naprosto spokojené a odjížděly s dalšími novými poznatky a informacemi.