Vanda a Standa podpořili myšlenku Skutečně zdravé školy

Edukativní program s názvem „Přijela k nám návštěva“, který cílí na zdravé stravovací návyky, představili naši známí Vanda a Standa. Bezva duo, které se může pyšnit nejen tím, že to jsou profesionálové s citem a vkusem, ale dokáží přirozenou a zábavnou formou zaujmout a předat dětem v mateřince mnoho důležitých informací, které se týkají zdravé výživy a hygieny při stravování. Tento program, plný autorských písní a aktivit, je financovaný Ministerstvem zemědělství. Nám přirozeně pasuje do našeho zdravého prostředí, které se snažíme dětem v naší mateřince vytvářet. Dnes přijaly pozvání také Žížalky, děti z dětské skupiny při naší MŠ, které si představení velice užily.