Slavnostní otevření Jedlé zahrady

Ve čtvrtek 23.5. 2024 proběhlo slavnostní otevření Jedlé zahrady na Waldorfské škole v Brně.

Byla to krása veliká, zpíval pěvecký sbor druhého stupně, probíhala soutěž o nejlepší recept, podle kterého bude upečená první buchta z naší vlastní ovocné produkce.

Pan starosta městské části Žabovřesky, i zástupci Lidlu i Skutečně zdravé školy si mohli rozšířit povědomí o námi pěstované zelenině "světelném kořenu" a podle rekcí je to vážně zaujalo.

Děkujeme všem rodičům, učitelům, žákům a dárcům za to, že můžeme mít uprostřed města skutečné pole i sad.