Setkání akční skupiny rodičů - praktický workshop

Dnešní setkání s rodiči bylo koncipované jako edukativní workshop, kde se zúčastnění rodiče a jejich děti mohli zapojit do přípravy pokrmů z mrkve. V rámci setkání společně připravili tvarohovou pomazánku s mrkví, zeleninovou pohanku a děti si užili vykrajování mrkvových sušenek. Vzhledem k vyprázdněnému nádobí na konci workshopu se dalo usuzovat, že pokrmy všem chutnaly a každý účastník si domů nesl jednak zajímavou zkušenost, nové informace i recepty na všechny tyto dobroty z mrkve a ještě něco navíc...