S Lipáčkem za poznáním i zdravím

23. 5. 2024

Ve čtvrtek 23. 5. 2024 děti ze třídy Krteček spolu s dřevěným panáčkem Lipáčkem, paní učitelkami a třemi ochotnými maminkami, vyrazily na celodenní výlet do "Family parku Skalka" ve Vřesině. Již samotná cesta byla zážitkem v krásném zájezdovém autobuse s dokonalým výhledem. Počasí přálo, a tak v samotném areálu se děti při komentované prohlídce ZOO dozvěděly mnoho nového o zvířatech, měly možnost je krmit a poté se dostatečně vydovádět a zasportovat na mnoha atrakcích, které zde najdete. Jak se říká ve „zdravém těle, zdravý duch.“