Přijďte i vy

18. 10. 2024

Hurá máme tady již avizovanou novinku. Nejde nám jen o konzumaci a ochutnávku Skutečně zdravé školy v rámci naší školní jídelny, kterou samozřejmě zachováváme. Ale jde nám především o čas s Vámi. O společný drahocenný čas strávený v příjemné atmosféře naší školky. V tomto školním roce máme pro Vás NOVINKU v podobě společného vaření či pečení: Zdravá 5. V každém ročním období proběhne jedno setkání. Poprvé se sejdeme 24. 10. 2024 od 16.00hodin na téma: ZÁVINOBRANÍ. Reagujeme na aktuální dary podzimu a možnosti sezónních surovin či potravin (jablka, hrušky, víno, švestky, brokolice, květák….). PŘIJĎTE I VY a udělejte nám ve školce svůj oblíbený závin. Všichni rádi ochutnáme a získáme inspiraci.

Přijďte i vy 1