Pozvání se neodmítá

Dnes jsme se vydali na výlet do Podmolí, kam sluníčka pozvali rodiče od Tomáška. Moc jim děkujeme za pozvání a vážíme si toho.

Na cestu jsme se vydali autobusem. Po přivítání na děti čekalo hledání pokladu. Hurá, hurá máme pitíčka volaly děti. Poté se děti přivítaly s Tomáškovým pejskem a kočičkami, které byly plaché. Maminka dětem nachystala občerstvení v podobě domácího jablečného štrůdlu, pizzy a různých mlsek. Na pití byla na výběr domácí kombucha nebo voda. Mezitím si děti hrály na honěnou, chlapci hráli fotbal, někdo se houpal a někdo jen tak relaxoval na čerstvém vzduchu. Pozorovali jsme šnečka. Poté jsme se vydali na vycházku po vesnici, kde jsme viděli slepice, kohouta a různé pejsky. U rybníka jsme viděli dvě kozy, kterým jsme dali trávu. Děti si chvilku pohrály na hřišti a šli jsme zpět k Tomáškovi. Opět jsme se občerstvili a vydali se na cestu zpět do školky.