Papoušek na školní zahradě

3. 5. 2024

Dnes se nám podařil opravdový záchranný kousek! Na školní zahradě, při dopoledním čarodějnickém programu, se z čista jasna objevil na střeše zahradního domečku, papoušek „Alexandr veliký“. Papouška se nám podařilo šetrně odchytit a společně s dětmi, jsme ho umístili do připravené klece. Následně jsme uveřejnili na sociálních sítích jeho foto a čekali na zázrak. Za chvíli se nám opravdu ozvali z nedaleké vesnice, že jim nedopatřením papoušek uletěl. Přijeli se na něj podívat a bylo z reakce papouška poznat, že je to jeho páníček. Předali jsme jej tedy jeho majiteli a pán nám dal pro naše křepelky a zajíčka krmivo, jako poděkování za záchranu. Tento příběh měl šťastný konec!

Papoušek na školní zahradě 1Papoušek na školní zahradě 1Papoušek na školní zahradě 1