Oslavujeme den dětí

Bláznivý týden jsme dnes zakončili oslavou Dne dětí. Aby si ho děti užily na plno, přišly do školky v maskách superhrdinů,princezen, zvířátek či jiných povedených kostýmech.

Na ranní svačinku dětem paní kuchařka připravila pomazánku z ryb v tomatě namazanou na čerstvém rohlíku a k tomu okurku.

Po dopoledni plném zábavy,tance,her a pobytu venku dětem vyhládlo a tak se všechny těšily na oběd. Pochutnali jsme si na gulášové polévce a zdravých dukátových buchtičkách s vanilkovým krémem a melounem.

Celý maškarní den děti zakončily zdravou svačinkou. Čekaly na ně rýžové plátky s tvarohovou pomazánkou s rajčaty, žlutá paprika a na pití si děti mohly vybrat mléko nebo vodu.

Oslavujeme den dětí 1Oslavujeme den dětí 1Oslavujeme den dětí 1Oslavujeme den dětí 1Oslavujeme den dětí 1Oslavujeme den dětí 1Oslavujeme den dětí 1