Naše zahrada

21. 8. 2024

Letošní školní rok byl rokem přestavby celé naší zahrady. Ve spolupráci s obcí a díky uznané dotaci jsme vytvořili přírodní zahradu. kde si děti mohou hrát a poznávají zákonitosti růstu, vývoje,..přírodních zákonů. Je stále ještě co zdokonalovat a domýšlet, a tak uvidíme, co nás dalšího napadne. Na konci školního roku jsme společně s rodiči, dětmi  a obecní komunitou zahradu slavnostně otevřeli očím veřejnosti tématickou besídkou "Jaro, léto, podzim, zima".  Děti zpívaly, tancovaly, přednášely básničky k jednotlivým ročním obdobím. Nechyběla pohádka " O nezdravém papání". V doprovodném programu rodiče s dětmi pracovali na společných ůkolech týkajících se čtyř ročních období.  Ve venkovní výtvarné dílně si děti vytvořily jarní, letní, podzimní ři zimní strom.

Naše zahrada 1Naše zahrada 1Naše zahrada 1Naše zahrada 1Naše zahrada 1Naše zahrada 1