Malí zahradníci

Po chladnějších a deštivých dnech nás sluníčko vytáhlo na zahradu. Společně s dětmi jsme zjistili, že záhonky jsou plné plevel, a tak jsme se pustili do práce. Někdo trhal plevel a jiný zase odvážel na kompost. Zopakovali jsme si, jak se jmenují rostlinky a bylinky v záhoncích. Jakmile jsme měli vypleto, tak jsme se pustili do zasypání díry, která byla na zahradě. Děti bavilo kopat a nabírat hlínu s pískem a poté svými silami díru zasypaly a pořádně ušlapaly. Potom už na děti čekala pouze zábava a odměna v podobě bábovky, kterou si děti sami upekly.