Kamarádi z farmy

Na dnešní farmu do Šanova nás pozvali rodiče od Hugouška. Zajistili nám zdarma dopravu autobusem a my jsme se vydali na cestu. Po příjezdu na místo na nás všichni čekali. Hugoušek nám ukazoval, co všechno dědeček s babičkou chová. Nejprve nás uvítal jejich psí kamarád. Potom jsme se vydali ke kravičkám, kde jsme se dozvěděli, jak se která jmenuje. Dědeček kravičky svolal na krmení a my jsme si je všechny mohli prohlédnou pěkně z blízka. Potom jsme se vydali k prasatům, bažantům, husám a viděli jsme i krocana. Děti tak měly možnost naslouchat zvukům jednotlivých zvířat. Abychom na farmě nezaháleli, tak nás vzal Hugoušek s dědečkem do kurníku a pomohli jsme sbírat vajíčka. Po práci na děti čekala sladká ovocná odměna a pitíčko. Nezapomněli jsme ani relaxovat na trávníku a nahřívat se na sluníčku. Na závěr výletu jsme se šli ještě podívat, jaký je život u rybníka.