Ježečci z MŠ Soběchleby - Návštěva Bioparku v Teplicích

Návštěva Bioparku: Dobrodružství mezi exotickými zvířaty

Děti ze třídy Ježečků nedávno prožily jedinečný zážitek při návštěvě Bioparku v teplickém gymnáziu. Cesta do světa exotických zvířat byla plná dobrodružství a nových objevů.

Biopark nabídl dětem příležitost potkat se tváří v tvář s neobvyklými tvory, které jinde jen tak neuvidí. Klokani, Emu, surikaty a jeřábi královští byli jen některými z mnoha zvířecích obyvatel parku, které děti mohly pozorovat a zkoumat.

Jedním z vrcholů návštěvy bylo krmení lam, ovcí a dikobrazů. Děti se s nadšením zapojily do této činnosti a prožívaly radost z kontaktu s těmito zvířaty.

Ale to nebylo všechno! Naši odvážní malý dobrodruzi měly také možnost pohladit si hady, ještěrky a strašilky. Tato interakce s plazivými tvory byla nejen vzrušující, ale také vzdělávací, neboť děti se dozvěděly spoustu zajímavostí o životě těchto zvířat.

Celkově to byl nezapomenutelný den, který děti učil o důležitosti ochrany přírody a respektu k životu ve všech jeho podobách. Děkujeme Bioparku za tuto skvělou zkušenost a těšíme se na další dobrodružství.