Hurá na koně

Vydali jsme se na výlet vláčkem do Božic na koníky, na které nás pozvala Evelínka, která se před rokem odstěhovala, ale v našich srdcích a vzpomínkách je stále. Veliké poděkování patří její mamince, která pro děti připravila nezapomenutelný zážitek. Cestou jsme poslouchali zvuky žabiček v rybníku, pohladili jsme si kočičku a už jsme byli na místě, kde byli slibovaní koníci. Děti se s koňmi nejdříve seznámily. Potom si vyzkoušely vykartáčovat koně, vyčistit jim podkovy a za odměnu se mohly na koních svézt.

Na nádraží jsme šli v doprovodu koňů. Byl to úžasný zážitek pro děti z města.