Hrabeme listí!

Děti z mateřské školy se s nadšením pustily do práce. Některé z nich vzaly do rukou malé hrábě a pečlivě shrabovaly barevné listí do hromádek. Ostatní děti se mezitím chopily košíků a kyblíků a listí postupně odnášely do kompostu, kde se z něj postupně stane přírodní hnojivo pro naši zahradu.

Děti se mezi sebou skvěle domluvily a úkoly si rozdělily – po chvíli si vyměnily role, aby si všichni mohli vyzkoušet každou část práce. Při společném hrabání nejenže přiložily ruku k dílu, ale také se učily spolupracovat a pomáhat si navzájem. Naše zahrada díky nim září čistotou a listí teď bude součástí koloběhu přírody.

Hrabeme listí! 1Hrabeme listí! 1Hrabeme listí! 1Hrabeme listí! 1Hrabeme listí! 1Hrabeme listí! 1