Enviromentální výchova

24. 6. 2024

Děti ze třídy Krteček navštívily Fauna park ve Frýdku-Místku, kde pro ně byly připravené hry na téma „Voda.“ Skládaly dřevěné pexeso se zvířaty, zdolávaly překážkovou dráhu s ledem, psaly ledem na beton a pozorovaly, co obrázek dělal na slunci. Vyzkoušely si zručnost s dřevěným labyrintem s vodou, zhlédly naučné tabule - Edukační dendrofon (druhy stromů, jehličí a šišky), Biotop zahrada (zvířata ve Fauna parku), Strom jako dům (zvířátka žijící ve stromu), Biotop tmavý les, Biotop řeka. Také chodily po nášlapném chodníku. V parku děti viděly kačeny, slepice, veverky, mravenčí královnu s vajíčky a průvodcem byl také psí kamarád. Výlet do fauna parku se dětem moc líbil.

Enviromentální výchova 1Enviromentální výchova 1Enviromentální výchova 1Enviromentální výchova 1Enviromentální výchova 1