Dětský den u nás v MŠ

31. 5. 2024

Letos jsme si udělali s dětmi dětský den dříve. Zvolili jsme procházku do vedlejší vesnice, kde mají hezké velké hřiště. Po cestě děti plnily různé úkoly - kreslily křídami sluníčka, skákaly do dálky, závodily v běhu a hádaly hádanky. Cesta podél Labe nám rychle utekla. Na hřišti na nás již čekala paní učitelka s pohoštěním od paní kuchařky - ovocné zmrzliny Tropico, osvěžující meloun a loupáky. Děti si mohly vyzkoušet klouzačky, houpačky, prolézačky, pískoviště a odrážedla, i si zatancovat či chytat bubliny z bublifuku. Počasí nám přálo a všichni jsme si dětský den užili.