Až se zima zeptá ...

Povídáme si ve školce o tom, co je pro naše zdraví důležité a jak si ho chránit. Dobře víme, co máme dělat, abychom byli všichni zdraví. Dobře víme, jak je důležité, abychom své tělo zásobovali každý den vitamíny, které najdeme zejména v ovoci a zelenině. Povídáme si také o přírodě a o jejích změnách v různých ročních obdobích a tak víme, že v zimě na zahradě na stromech vitamíny pro děti nenajdeme, proto si musíme nějaké na zimu uložit. Využili jsme sušičku na ovoce a společnými silami ji až po okraj naplnili jablky a mrkvičkou a sušili a sušili, až jsme si nasušili plné krabičky křížal na zimu. Vitamíny v nich schované nás budou pomáhat chránit před zimními rýmičkami.

Až se zima zeptá ... 1Až se zima zeptá ... 1Až se zima zeptá ... 1Až se zima zeptá ... 1Až se zima zeptá ... 1Až se zima zeptá ... 1